Czekolada - uwielbiam ją pod każda postacią ;-)
Zaczynając od ciasteczek, babeczek, kosteczek, a kończąc na balsamach, szminkach, musach w tymże o to pięknym zapachu.
Jeżeli chodzi o balsamy - niestety często spalałam się na zakupie ''cudownego balsamu o zapachu czekolady, który rozpala zmysły ble ble ble..."
Do czasu gdy na moje urodziny przyjaciółka, wiedząca o moim zamiłowaniu do czekolady kupiła mi balsam z douglasa o zapachu kakao i migdałów :) zakochałam się od pierwszego wejrzenia!
Balsam zapachem przypomina czekoladę milkę, świetnie nawilża, a zapach na skórze utrzymuje się kilka godzin! POLECAM!
A oto on - sprawca moje gładkiej, pachnącej milką skóry!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz