piątek, 5 kwietnia 2013

Chocolate - I'm lovin it!

Czekolada - uwielbiam ją pod każda postacią ;-)



Zaczynając od ciasteczek, babeczek, kosteczek, a kończąc na balsamach, szminkach, musach w tymże o to pięknym zapachu.
Jeżeli chodzi o balsamy - niestety często spalałam się na zakupie ''cudownego balsamu o zapachu czekolady, który rozpala zmysły ble ble ble..."

Do czasu gdy na moje urodziny przyjaciółka, wiedząca o moim zamiłowaniu do czekolady kupiła mi balsam z douglasa o zapachu kakao i migdałów :) zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

Balsam zapachem przypomina czekoladę milkę, świetnie nawilża, a zapach na skórze utrzymuje się kilka godzin! POLECAM!

A oto on - sprawca moje gładkiej, pachnącej milką skóry!





Pozdrawiam, crazbett <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz