czwartek, 4 kwietnia 2013

Hello !

Witajcie,


Mam na imię Beata i właśnie dziś gdy mam wolne, wpadłam na super extra genialny pomysł, żeby założyć swojego własnego bloga. 

Czy pomysł na pewno okaże się taki mega fajny okaże się po jakimś czasie :-)

Uwielbiam mode, kolorowe paznokcie, zakupy w second-handach!
Więc będzie wszystkiego po trochę, a nóż komuś się to spodoba
i będzie czerpał ode mnie inspiracje ;-)


Pozdrawiam, crazbett <3

A poniżej ja we własnej osobie w zeszłoroczne wakacje, coby się Wam cieplej zrobiło w ten jakże piękny, mroźny wieczór.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz