piątek, 5 kwietnia 2013

Kiko Make Up Milano - Nail Lacquer

Jakiś czas temu dostałam od przyjaciółki będącej we Włoszech na urlopie trzy lakiery Kiko :)

Dziś chciałabym Wam zaprezentować jeden z nich - zielony.


Uwielbiam lakiery we wszystkich możliwych kolorach i kombinacjach, dlatego to był świetnie trafiony prezent.


Lakier, oprócz tego, że ma cudowny kolor utrzymuje się na paznokciach dosyć długo bo ok. 4 dni.


I na pewno będzie pasował do wiosennej scenerii, o ile w ogóle wiosna zawita do nas :P


Opis producenta:

Lakier do paznokci z właściwościami utwardzającymi i wzmacniającymi. Żelowa konsystencja daje możliwość łatwej i perfekcyjnej aplikacji. Specjalne żywice ułatwiają pokrycie paznokcia, tworząc mocną, elastyczną warstwę, która dzięki aktywnym długotrwałym składnikom cieszy się trwałością i blaskiem koloru. Citral - naturalny, aktywny składnik ma właściwości wzmacniające i utwardzające oraz chroni płytkę paznokcia.Produkt dostępny jest w 150 kolorach (perłowych, metalicznych, kremowych, z brokatem lub mikrobrokatem).Nie zawiera szkodliwych składników. 



A tak prezentuje się na moich paznokciach :




Prawda, że wygląda bardzo apetycznie :D


WIOSNO przybywaj!!!






Pozdrawiam, crazbett <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz